سردار غیاثی گفت: مردم با بصیرت ایران اسلامی در برهه‌های حساس تاریخی همواره با تبعیت محض از رهبری در دفاع از انقلاب اسلامی نقش فعال داشته اند .

به گزارش پایگاه خبری زیارت نیوز، سردار سید هاشم غیاثی در جشنواره مالک اشتر سپاه با تبریک فرا رسیدن ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهارداشت:۱۲ تا ۲۲ بهمن که دهه فجر انقلاب اسلامی نامیده شده بهترین فرصت برای تبیین اندیشه‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی و تشریح دستاوردهای این حرکت عظیم مردمی است که با رهبری امام خمینی (ره) عزت،سربلندی و استقلال را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد .

وی با بیان اینکه ۲۲ بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی یک ضربه سهمگین برپیکره استکبار جهانی بوده است افزود: همه اقشار ملت ایران در مبارزات و پیروزی انقلاب اسلامی سهیم بوده اند و عهد و میثاق مردم با ولایت و آرمان‌های انقلاب اسلامی روز به روز مستحکم تر شده است .

فرمانده سپاه امام رضا (ع) با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از بدو پیروزی این انقلاب توطئه چینی و تحریم را بر عیله ملت ایران آغاز کردند، گفت: این اقدامات خبیثانه استکبار جهانی نه تنها راه به جایی نبرده بلکه مردم با بصیرت ایران اسلامی در برهه‌های حساس تاریخی همواره با تبعیت محض از رهبری در دفاع از انقلاب اسلامی نقش فعال داشته اند .

وی با اشاره به اینکه استکبار ستیزی و حمایت از مظلومان از مولفه‌های مهم تفکر انقلاب اسلامی است عنوان کرد: امروز تفکر انقلاب اسلامی مورد علاقه و استقبال ملت‌های مظلوم منطقه و جهان است  و جبهه مقاومت با بهره گیری از این تفکر و روحیه انقلابی در جبهه‌های مختلف در مقابله با صهیونیسم جهانی به پیروزی‌های بزرگی دست یافته است .