نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در مجلس گفت: آستان مقدس آقا علی عباس، قطب گردشگری زیارتی کشور در بادرود زیرساخت‌های مناسبی ندارد.

رحمت‌الله فیروزی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در نطنز، با اشاره به بازدید‌های صورت گرفته در سفر نظارتی اعضای کمیسیون عمران در بادرود اظهار داشت: در جریان این سفر تاکنون پروژه‌های بسیاری مورد بازدید اعضای کمیسیون عمران قرار گرفت.

وی ضمن اشاره به پروژه‌های در دست اقدام در منطقه نطنز افزود: پروژه‌های دیگری نظیر سه راهی عباس آباد و ایستگاه راه‌آهن بادرود، بهسازی جاده متین‌آباد به بادرود نیز هستند که از جمله مطالبات و خواسته مردم بوده که باید مورد توجه قرار بگیرد.

نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شهرستان بادرود، پرجمعیت‌ترین شهرستان حوزه انتخابیه بنده است و با توجه به افزایش جمعیت نیاز به مسکن یکی از موضوعات بسیار مهمی است که باید توسط وزارت راه و شهرسازی مورد توجه قرار گرفته تا اقدامات موثری در این حوزه صورت بگیرد.

وی ضمن تاکید بر توسعه حمل و نقل ریلی در حوزه بادرود تصریح کرد: در حوزه حمل و نقل ریلی نیز توسعه ایستگاه راه آهن بادرود و ایجاد ترمینال باربری بادرود با توجه به ترافیک ریلی در این منطقه نیازمند توجه مسئولان است.

نماینده مردم نطنز و بادرود و قمصر ابراز داشت: با توجه به شرایط کرونایی و تعطیلی‌های متعدد و مشکلات اعتباری، زیرساخت‌های منتهی به امامزاده آقاعلی عباس(ع) به عنوان یکی از پنج منطقه زیارتی کشور از شرایط مناسبی برخوردار نیست.

وی افزود: با توجه به کافی نبودن درآمد‌های آستان مقدس امامزاده آقا علی عباس(ع)، علی رغم اینکه در ردیف بودجه حرم‌های مطهر(ع) نیز قرار گرفته لازم است برای ایجاد امکانات رفاهی زائرین زیرساخت‌های این منطقه بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.

  • منبع خبر : تسنیم