به همت مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی، ویژه برنامه احیای شب بیست و یکم ماه رمضان حرم مطهر رضوی از رسانه‌‌های ملی و بین الملل به صورت زنده پخش می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری زیارت نیوز، به گزارش آستان نیوز، ویژه برنامه احیای شب بیست و یکم ماه رمضان حرم مطهر رضوی مصادف با شب شهادت امیر المومنین علی(ع) به صورت زنده از شبکه استانی خراسان رضوی و رادیو زیارت ساعت ۲۰:۳۰ پخش خواهد شد.

همچنین این مراسم ساعت ۲۳ نیز از شبکه یک سیما و ساعت ۲۲ از رادیو جوان پخش می‌شود، همچنین تصاویر این مراسم در بسترهای مجازی و ماهواره برای استفاده سایر شبکه‌ها ارسال خواهد شد.

مراسم ویژه‌ای در این شب برای مخاطبان ناشنوا در رواق حضرت زهرا(س) حرم مطهر رضوی تدارک دیده شده است با سخنرانی حجت الاسلام رحیم شریفی و مداحی جواد قربانپور به صورت زنده از شبکه سلامت ساعت ۲۳:۴۵  پخش می‌شود.

همچنین در این شب مراسم عزاداری ویژه‌ای برای زائران عرب زبان در رواق دارالرحمه حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد که از شبکه‌های الکوثر، امام رضا(ع)، ثقلین، بینات، الاهواز و شبکه‌های بین‌المللی به صورت مستقیم و زنده پخش می‌شود همچنین برای شبکه ۱۴ ترکیه نیز برنامه ویژه‌ای تدارک دیده شده است.