سرپرست فرمانداری مشهد گفت: نخستین اولویت این شهرستان زیارت است که با اتکای به آن می‌توان دیگر عرصه های جامعه را نیز پویا کرد.

محسن داوری اظهارداشت: مردم نیازمند حضور مسئولان در بین خود هستند تا بتوانند دغدغه‌هایشان را به گوش مسئولان برسانند و به سئوالاتشان پاسخ داده شود.

وی از مردم مشهدالرضا استمداد طلبید و گفت: شهر امام رضا(ع) شهری جهانی است و امروز هرکس به مشهد می آید در واقع زمینه ای فراهم می‌شود تا به عنوان سفیر مشهد در جهان عمل کند.باید از مشهد شهری بسازیم که بتواند به خوبی از عهده خادمی زائران شریف آستانه مقدس ثامن الحجج حضرت امام رضا(ع) برآید.

سرپرست فرمانداری مشهد تصریح کرد: اقتصاد شهر با اتکای به زیارت متحول می‌شود و از سوی دیگر در حوزه رسیدگی به محرومان نیز برنامه جامعی اجرا خواهیم کرد تا با حضور در محلات، مناطق و روستاهای مشهد، برای رفع مشکلات به ویژه رفع مشکلات مردم محروم و ضعیف جامعه اقدام شود.

داوری ادامه داد: مقابله با حاشیه نشینی از دیگر اولویت‌های فرمانداری مشهداست لذا اولین گام ما در حوزه حاشیه شهر، رسیدگی به روستاها و مناطقی است که ظرفیت ساز ایجاد مناطق حاشیه نشین در این کلانشهر هستند، وقتی ما بتوانیم اشتغال را در روستاها ایجاد کنیم قطعا حاشیه شهر مصون خواهد ماند.

  • منبع خبر : تسنیم