رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مدیریت شهری تمام تلاش خود را برای پرداخت بدهی پیمانکاران به کار گیرد، شورای شهر نیز در این مسیر کمک لازم را خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری زیارت نیوز، حسن موحدیان در نشست علنی شورای اسلامی شهر مشهد افزود: امروز وارث بدهی‌هایی هستیم که بوجود نیاورده‌ایم اما باید پاسخگو باشیم.
وی ادامه داد: بستانکاری پیمانکاران خواسته شورای ششم نبوده اما از آنجا که شهرداری و پیمانکاران مدت زیادی است که با هم کار می‌کنند باید مقداری همکاری و تحمل داشته باشند.
رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: همه باید برای پرداخت طلب پیمانکاران تلاش کنیم و امیدواریم با درایت شهردار این موضوع به زودی حل و فصل شود.
بیستم بهمن ماه جاری جمعی از پیمانکاران مشهد با حضور در مقابل استانداری خراسان رضوی، خواستار دریافت مطالبات معوقه خود از شهرداری شده بودند.
به گزارش ایرنا، دی ماه امسال نیز پیمانکاران مقابل شهرداری مشهد حضور یافته بودند که سید عبدالله ارجائی شهردار مشهد در جمع آنها حضور یافت و گفت: تمام تلاشمان را برای پرداخت مطالبات پیمانکاران انجام می‌دهیم، عدم پرداخت به‌ موقع طلب پیمانکاران طی یک سال گذشته ضرر و زیان وارد کرده که سعی در جبران آن داریم.