رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی گفت:زمینه مشهد زیارت است و باید صنعت گردشگری حول زیارت را متفاوت از گذشته پیگیری کنیم .

 غلامعلی صادقی صبح امروز در مراسم افتتاحیه شعبه همیاران صلح توسعه حل اختلاف خراسان رضوی  در جامعه حرفه‌ای هتلداران و انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی اظهار داشت: شما که خادم زائران هستید اتاق فکری با محوریت خودتان برای بهره‌برداری بیشتر از فرصت خدمت به زائران و بهره‌مندی مشهد و استان از این فرصت تشکیل دهید ما نیز در کنار شما خواهیم بود و به شما کمک خواهیم کرد.

وی ادامه داد: معتقدم به عنوان هتلداران و مسئولان دفاتر خدمات مسافرتی می‌توانید سرمایه عظیم داخلی و خارجی را برای مشهد جذب کنید که این نقدینگی، اشتغال، ازدواج، سلامت و امنیت را در پی دارد.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با بیان اینکه آنچه توان داریم پای کار می‌آوریم به شرط آن‌که آنچه شما نیز در توان دارید انجام دهید، افزود: انتظار ما این است که جامعه حرفه‌ای هتلداران و دفاتر خدمات مسافرتی بهتر از گذشته برنامه‎ ریزی کنند و جذب گردشگر و زائر را با رعایت ملاک‌های دینی انجام دهند، لازم نیست وقتی زائر به مشهد می‌آید دنبال خدمات بی ارزش باشیم.

صادقی تصریح کرد: زمینه مشهد زیارت است و  باید صنعت گردشگری حول زیارت را متفاوت از گذشته پیگیری کنیم و حتی با نگاه اقتصادی هم اگر برای جوان مشهدی یا خراسانی شغل ایجاد کنیم امام رضا (ع) خوشحال می‌شود.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی تاکید کرد: راه‌اندازی شعبه همیاران صلح توسعه حل اختلاف خراسان رضوی برای تقویت فعالان صنعت گردشگری، هتلداری و دفاتر خدمات مسافرتی است چون اختلافات در این جامعه بزرگ طبیعی است.

صادقی با اشاره به توان هتلداران و مدیران دفاتر خدمات مسافرتی گفت: شما خادمان زائران حضرت رضا (ع) هستید و اگر بدترین اتفاق و اختلاف را به شما واگذار کنیم می‌توانید آن را رفع کنید، چون اختلافات شدیدی را که ضابط، قاضی و وکیل و کارشناس نتوانسته، شما حل و فصل کرده‌اید، شما از وقت، آبرو و زندگی خود گذشته‌اید اما اختلاف را حل و فصل کرده‌اید.