معاون استاندار خراسان‌رضوی گفت: مجتمع خدمات رفاهی امام رضا (ع) ویژه اتباع پاکستانی آبان ماه امسال در مرز میرجاوه استان سیستان و بلوچستان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری سیاحت۲۴، محمدصادق براتی در جریان بازدید از پروژه مجتمع بین‌راهی حضرت امام رضا (ع) در مرز میرجاوه اظهار داشت: پیش از این در مسیر مرز میرجاوه تا زاهدان هیچگونه امکاناتی برای استقبال از زائران پاکستانی مشتاق زیارت اهل بیت (ع) وجود نداشت. 

وی افزود: طی سال‌های اخیر به همت آستان قدس رضوی، ستاد اربعین حسینی و خیران مردمی، امکاناتی برای تسهیل ورود زائران پاکستانی در مرز میرجاوه فراهم شده است.

معاون استاندار خراسان رضوی ادامه داد: مجتمع خدمات رفاهی امام رضا (ع) در زمینی به مساحت ۶ هکتار با زیربنای پنج هزار و ۱۰۰ مترمربع در مرز میرجاوه برپا شده است.

وی گفت: این مجتمع بین‌راهی با امکاناتی نظیر نمازخانه، سالن غذاخوری، محل استراحت، استحمام و همچنین درمانگاه مجهز به امکانات بستری برای رفاه حال زائران توسط آستان قدس رضوی در حال ساخت است. 

براتی افزود: مجتمع خدمات رفاهی امام رضا (ع) همزمان با سالروز میلاد نبی مکرم اسلام (ص) آبان ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد. 

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی در این سفر همچنین طی دیدار با احمدعلی موهبتی استاندار سیستان‌ و بلوچستان در خصوص نحوه خدمت‌رسانی به زائران و تسهیل ورود آنان به کشور گفت و گو کرد.