استاندار خراسان رضوی گفت: خبرنگاران در کنار مدیران استانی در پیگیری مشکلات و حل چالش های استان تاثیرگذار هستند.

یعقوبعلی نظری با حضور در موسسه فرهنگی، هنری خراسان افزود: خبرنگاران در بیان و برجسته سازی نقاط قوت موجود می‌توانند به امید آفرینی در جامعه بپردازند زیرا امید می‌تواند با ایجاد نشاط در جامعه راه برون رفت از مشکلات را نیز معرفی کند.

وی ادامه داد: یکی از مسایل خراسان رضوی موضوع معیشت مردم است که با تلاش شبانه روزی مدیران در حال ارتقا یافتن است به گونه ای که طی سه ماه نخست امسال میزان افراد دارای اشتغال افزایش یافته است که نشان از رونق فضای کسب و کار در خراسان رضوی نسبت به سایر استانهای کشور است.

استاندار خراسان رضوی گفت: می کوشیم با نگاه مساله محوری برای حل مشکلات برنامه ریزی شود و هیچ کدام از فعالیت ها بدون برنامه نیست و امید است به زودی   با سعی و تلاش مدیران مشکلات مردم در موضوعات مختلف حل شود.

نظری افزود: با توجه به شرایطی که از گذشته در کشور وجود داشت و همچنین تاثیر از شرایط جهانی، دولت تلاش خود را بر مدیریت، کنترل، تامین و همچنین ایجاد شبکه مناسب توزیع برای در دسترس قرار گرفتن کالاهای اساسی در اختیار مردم متمرکز کرده است و در خراسان رضوی نیز تلاش بر این است تا این کالاها با قیمتی کمتر از میانگین کشوری در اختیار مردم قرار گیرد.

وی اضافه کرد: بر همین اساس در خراسان رضوی نیز سعی بر این است تا در کنار دسترسی مناسب به کالاهای اساسی برای ایجاد شبکه مناسب زنجیره تولید کالاهای صنعتی که می‌تواند مزیت اقتصادی استان شود اقدام و برنامه ریزی صورت گیرد.

  • منبع خبر : ایرنا