آنچه که در آخرین تصمیمات ستاد ملی کرونا، بنا بر آن بوده که برخلاف سال گذشته محدودیت آنچنانی وجود نداشته باشد

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: شنبه هفته آینده ۲۳ اسفند ماه شرایط موجود بیماری بار دیگر مورد بازنگری قرار می‌گیرد و در خصوص محدودیت‌هایی که برای برخی از شهرهای زیارتی و گردشگری اعمال می شود، تصمیم‌گیری خواهد شد.

محمدصادق براتی در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه ایستگاه استقبال از زائر مشهد محور نیشابور، اظهار کرد: خوشبختانه استان خراسان رضوی قبل از بیماری کرونا همه ساله با تسهیلاتی که ایجاد می‌شد، به صورت موقت در ورودی‌های شهر مشهد پذیرای زائرین بود.

وی افزود: طبیعتا این سازه‌های سبک و موقت با تصمیم شورای اسلامی شهر و تیم مدیریت شهری به سازه‌های دائمی تبدیل شده است. ستاد اجرایی خدمات سفر استان با ترکیب ۴۳ دستگاه اجرایی، نهادهای عمومی و بخش خصوصی خدمات خوبی را به زائرین هرساله ارائه کرده است.

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری خراسان رضوی تاکید کرد: آنچه که در آخرین تصمیمات ستاد ملی کرونا اخذ شده بنا بر آن بوده که برخلاف سال گذشته محدودیت آنچنانی وجود نداشته باشد؛ اما شنبه هفته آینده ۲۳ اسفند ماه شرایط موجود بیماری بار دیگر مورد بازنگری قرار می‌گیرد و در خصوص محدودیت‌هایی که برای برخی از شهرهای زیارتی و گردشگری اعمال می‌شود، تصمیم گیری خواهد شد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون استان ما بر خلاف آنچه که در ابتدای این بیماری تصور می‌شد؛ با مدیریت بسیار خوبی که صورت گرفت در بحث کنترل این بیماری آمار قابل قبولی را به ثبت رساندیم.