رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران گفت: چناچه مانعی به وجود نیاید، طی دو ماه آینده تبدیل وضعیت ستاد گردشگری به معاونت یا سازمان اجرایی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری زیارت نیوز، مهرشاد کاظمی درباره سرانجام تبدیل ستاد گردشگری شهرداری تهران به سازمان، اظهار کرد: در سال جاری بررسی ارتقای وضعیت ستاد گردشگری شهرداری در اولویت قرار گرفته است و شورای شهر و شهردار تهران نسبت تسریع در تعیین تکلیف این موضوع دستوراتی داده‌اند. 

وی ادامه داد: این موضوع در حال بررسی و پیگیری است و چند سناریو از جمله تبدیل ستاد به معاونت، سازمان، شرکت یا شورای عالی مطرح است اما به هر ترتیب ارتقای وضعیت ستاد به صورت جدی در دستور کار است و کار با سرعت بالایی نسبت به گذشته انجام می‌شود. 

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با بیان اینکه فکر می‌کنم حدود ۳ هفته آینده بررسی‌ این موضوع به اتمام برسد و در نوبت بررسی در صحن شورای شهر قرار گیرد، تصریح کرد: این ضرورت را همه احساس می‌کنند که باید تشکیلاتی برای نظارت، برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری در حوزه گردشگری وجود داشته باشد بنابراین در این خصوص اختلاف نظری وجود ندارد اما تبدیل ستاد به معاونت، سازمان یا شرکت هنوز به نتیجه نرسیده و تصمیم نهایی درباره آن با شورای شهر تهران خواهد بود.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، افزود: مدیریت جدید شهری عزم خود را برای تعیین تکلیف این موضوع جزم کرده است و به نظر می‌رسد چناچه مانعی به وجود نیاید، طی ۲ ماه آینده تبدیل وضعیت ستاد گردشگری به سرانجام می‌رسد و اجرایی خواهد شد.