با توجه به شرایط پاندمیک و خسارت واردشده ناشی از شیوع ویروس کرونا، بازپرداخت تسهیلات بانکی برای کسب‌وکارهای گردشگری و هتلداری تا پایان سال ۱۳۹۹ امهال شد.

معاون سرمایه‌گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی با بیان این مطلب گفت:بر اساس مصوبه سی و هشتمین جلسه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا برای کسب‌وکارهای آسیب‌دیده در حوزه گردشگری موضوع ابلاغیه شماره ۹۶۸۹ مورخه ۷ اردیبهشت ماه امسال در زیر دسته‌ها، مصوبه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، مقرر شد بازپرداخت تسهیلات بانکی دریافتی توسط کسب‌وکارهای گردشگری و هتلداری تا پایان سال امهال شود.

احمد دیناری افزود: در این جلسه با تمدید مهلت پرداخت حق بیمه سهم کارفرمائی سال ۹۹ و هزینه‌های آب، برق و گاز سال ۹۹ و هزینه‌های مالیاتی سررسید ۹۹ تا پایان سال جاری موافقت شده است.

دیناری افزود: هم‌چنین در این جلسه با پرداخت تسهیلات به کسب‌وکارهای آسیب‌دیده حوزه گردشگری بر اساس بنگاه محوری مطابق دستورالعمل مصوب کارگروه اقتصادی مقابله با پیامدهای ناشی از شیوع ویروس کرونا موافقت شده و متقاضیان می‌توانند تا پایان آذرماه سال جاری ثبت‌نام کنند.