رئیس سازمان حج و زیارت گفت: کاروان‌بندی زائران حج آینده در سطح کشور از روز یکشنبه -۶ اسفند ماه- ۱۴۰۲- مصادف با نیمه شعبان آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری زیارت نیوز، از پایگاه اطلاع رسانی حج، نشست شورای برنامه‌ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت به ریاست حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت برگزار شد و ضمن بررسی وضعیت ثبت‌نام در کاروان‌های حج ۱۴۰۳ اعلام شد که حدود ۶۴ هزار نفر برای اعزام به حج تمتع آینده اعلام آمادگی کرده‌اند.

سیدعباس حسینی رئیس سازمان حج و زیارت هم از اعلام کاروان بندی زائران حج آینده در سطح کشور از روز یکشنبه مصادف با نیمه شعبان خبر داد و ابراز امیدواری کرد که با این اقدام روند ثبت نام ها سرعت یابد.

غلامرضا رضایی معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت افزود: ثبت نام دارندگان سندهای اولویت دار تا پایان آذرماه سال ۱۳۸۶ در حال انجام است. این افراد می توانند برای تکمیل اطلاعات خود در سامانه رزرو حج و واریز وجه اولیه پیش ثبت نام اقدام کنند.

رضایی از اقدامات انجام گرفته در حوزه مسکن حج آینده گزارش داد و گفت: با اعلام قیمت نهایی خرید و انتقال ارز و هواپیمایی ، هزینه حج آینده مشخص و اطلاع رسانی خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین نواب نیز بر اهتمام مسئولان حوزه حج و زیارت برای ارائه خدمات مطلوب به حجاج کشورمان در بخش های مختلف تاکید کرد.

  • منبع خبر : ایرنا